Nawigacja
Kontakt
Historia Parafii
Terytorium Parafii
Duszpasterze
Ogłoszenia
Intencje
Galeria
Szukaj
Artykuły
Deklaracje
Ciekawy artykuł
Kurs Przedmałżeński
Ministranci
Ruch Światło-Życie
Domowy Kościół
Franciszkański Zakon Świeckich
Akcja Katolicka
Sakramenty
Zespół GWNP
Zespół Ruah
Scholka Parafialna
Żywy Różaniec
Chór Parafialny
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 86
Najnowszy Użytkownik: Piotr
imieniny
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Gry online
Twój adres IP
Dodatki Racing
WITAMY

            

  Witamy na stronie internetowej
Parafii św. Franciszka z Asyżu w Ciechanowie.
Przedstawiamy historię i dzień dzisiejszy
naszej Parafii.

 

06-400 Ciechanów
ul. Batalionów Chłopskich 10
dekanat ciechanowski-wschodni
tel. 0-23 / 672-22-36
 

Dodane przez Franciszek dnia październik 03 2009 15:14:131 Komentarzy ˇ 7001 Czytań - Drukuj
Niedziela Palmowa 2015

     Niedziela Palmowa wprowadza nas w tajemnicę Wielkiego Tygodnia. Jak Jezus wszedł do Jerozolimy, tak przychodzi dziś do każdego z nas. Oby nie okazało się jednak, że stoimy w tym tłumie, który woła: „Hosanna”, a za chwilę będzie wołał: „Na krzyż w Nim” ! Prośmy o łaskę, abyśmy w nadchodzącym czasie przeżyli z Panem Jezusem szczery żal z powodu naszych nieprawości, po to, aby przeżyć prawdziwą radość z powodu nowego życia, które ofiaruje nam Zmartwychwstały. Poświęcenie palm odbędzie się na każdej Mszy św.

     Już tradycyjnie dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Światowy Dzień Młodzieży. Łączmy się modlitewnie z młodymi, którzy gromadzą się w stolicy naszej diecezji - Płocku, aby zawsze pragnęli Chrystusa i ciągle odnawiali swoją przyjaźń z Panem Bogiem.


Dodane przez Franciszek dnia marzec 28 2015 09:51:480 Komentarzy ˇ 1 Czytań - Drukuj
Zapraszamy do teatru!

       W poniedziałek 30 marca o godz. 19 w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie zostanie wystawiony spektakl poetycko — muzyczny pt. „Miłość”, oparty na tekstach ks. Jana Twardowskiego. To z jego utworu dedykowanego poetce Annie Kamieńskiej pochodzi słynne zdanie Śpieszmy się kochać ludzi – tak szybko odchodzą. Jest to historia „everymana”, który poszukuje odpowiedzi na pytania o sens życia. Jesteśmy na stacji kolejowej „Miłość”, na której nie zatrzymują się pociągi…W spektaklu występują: ADAM WORONOWICZ I JANUSZ STROBEL (muzyka). Autorem scenariusza i reżyserii jest Janusz Kukuła (dyrektor Teatru Polskiego Radia). 


Dodane przez Franciszek dnia marzec 22 2015 19:59:360 Komentarzy ˇ 3 Czytań - Drukuj
Warto zobaczyć!

        W kinie „Łydynia” w dniach 20 — 26 marca jest wyświetlany wartościowy film pt. „Bóg nie umarł”. Profesor Radisson (Kevin Sorbo) rozpoczyna zajęcia z filozofii od postawienia świeżo upieczonym studentom ultimatum: muszą na piśmie zanegować istnienie Boga albo pożegnają się z dobrą oceną. Kiedy wszyscy zaczynają posłusznie pisać, Josh Wheaton (Shane Harper) czuje, że właśnie znalazł się na rozdrożu i będzie musiał wybrać pomiędzy swoją wiarą a przyszłością. Sprzeciwia się, przez co profesor wyznacza mu nowe zadanie: musi udowodnić istnienie Boga, używając racjonalnychch argumentów i dowodów, a także przekonać do tego resztę studentów przed zakończeniem semestru. Jeśli tego nie zrobi – obleje kurs. Kiedy Josh orientuje się, że nie może liczyć na niczyje wsparcie, zaczyna wątpić, czy faktycznie potrafi walczyć o to, w co wierzy. Zapowiedź filmu: https://www.youtube.com/watch?v=tmeUMujDgmA&t=18


Dodane przez Franciszek dnia marzec 22 2015 19:48:370 Komentarzy ˇ 2 Czytań - Drukuj
Wielki Post 2015

    W Środę Popielcową rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu, czyli czas 40-dniowego przygotowania paschalnego, a zarazem okres pokuty w Kościele, a także czas Komunii Świętej wielkanocnej. 

      Zechciejmy w Wielkim Poście brać udział w pięknych nabożeństwach wielkopostnych Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Drogę Krzyżową odprawiamy w piątki o godz. 17.30, zaś Gorzkie Żale odprawiamy w niedziele o godz. 17.30. Na tym nabożeństwie będzie głoszona nauka pasyjna. 


Dodane przez Franciszek dnia luty 14 2015 14:24:240 Komentarzy ˇ 17 Czytań - Drukuj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Msze św.
W niedziele - 7.00, 9.00, 10.30 (z udziałem młodzieży), 12.00, 15.00 (z udziałem dzieci) i 18.00. W dni powszednie - 7.00 i 18.00.
Kancelaria parafialna
Zapraszamy od poniedziałku do soboty (za wyjątkiem świąt) w godzinach od 16°° do 17°°. Kancelaria mieści się w budynku plebani. Wejście (po schodkach) od strony DPS Kombatant.
Pracownicy Parafii
Organista - Robert Bartołd 502171990 Kościelny - Mieczysław Karpiński

Copyright © 2006

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie